Pakalpojumi

Autosporta fotogrāfijas. Mūsu priekšrocība – katru autosporta pasākumu fotografē vismaz divi fotogrāfi, maksimāli pieci, līdz ar to pieejami divi līdz pieci dažādi skatupunkti uz Jums interesējošo automašīnu, sportistu, ekipāžu.

1. Mēdijiem – pilnizmēra fotogrāfijas pieejamas mūsu fotogalerijā, tiešsaistē.

2. Sportistiem – iespējams iegādāties dažādas fotogrāfijas no pasākumiem kurus esam fotagrafējuši, ir iespēja iegādāties ar dažādiem izmantošanas tiesību līmeņiem gan personīgai lietošanai, gan komerciālām vajadzībām. Ir iespēja nokomplektēt konkrētā autosporta pasākuma fotogrāfiju kompilāciju (CD, DVD), konkrētam sportistam.

3. Par nelielu, bet taisnīgu samaksu ir iespējams piesaistīt īpašu fotogrāfu uzmanību konkrētam sportistam, automašīnai, tādējādi iegūstot garantētu fotomateriālu Jūsu vajadzībām.

Pasākumu fotografēšana. Dažādu pasākumu fotografēšana, gan sporta, gan cita veida. Ir iespējamas studijas foto sesijas.

Autosporta video. Video materiāls no autosporta pasākumiem.

1. Video materiāls no trases malas. Viena vai vairāku operatoru videomateriāls no trases, ir iespēja pasūtīt individuālus video tikai ar konkrētu sportistu, ekipāžu, automašīnu.

2. Video no auto iekšpuses (Onboard video). Uzstādām videokameras, montējam un nododam sportistam videomateriālu, kas uzfilmēts no auto. Ir iespēja uzstādīt vairākas kameras, kā arī pieslēgt ieraksta iekārtas pārrunu iekārtai, vai citādām palīgierīcēm.

Par visiem pakalpojumiem un to izmaksām lūdzu sazināties ar mums izmantojot e-pastu: rallyemotionslv[at]gmail.com